| TrOlU a întrebat:

Am si eu o problema am postat o intrebare si mi-a raspuns cineva la ia si cand vreau sa citesc raspunsul imi apare prima intrebare din oracol si sub ia sunt alte intrebari puse recent stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarile tale au fost sterse deoarece incalca regulile noastre in legatura cu materialele piratate. Nu poti solicita adresa de la care sa descarci jocuri sau filme.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca a fost sterasa intrebarea ori raportata..pentru linistea ta, daca stii despre ce intrebare era vorba, poti sa trimiti un mesaj adminilor prin functia Contact..doar ei iti pot explica ce s-a intamplat..era intrebare despre vreo tema scolara?
O frumoasa zi sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Nu mai pune întrebări de genul asta că ai surpriza să fi suspentat şi e păcat.

| TrOlU explică:

Mersii de raspunsuri