| WeAreSmart a întrebat:

Am o problema cu Chrome! Nu functioneaza unele siteuri, de exemplu pe facebook nu ma pot conecta sau deconecta, pe TPU nu pot sa raspund la intrebari sa raspund la Oracol sau sa pun intrebari, nu imi apare nici o eroare pur si simplu se da restart la pagina, de exemplu cand raspun la Oracol apas desigur pe Rapunde si ca si cum as fi dat refresh la pagina intrebarea ramane aceiasi de parca nu am raspuns la ea. La fel e si pe alte siteuri. Si problema asta e doar la Chrome! Problema dispare doar in regimul incognito (din care scriu acum aceasta intrebare) Am golit datele de navigare, am dezactivat extensiile dar nimic nu s-a schimbat. mai e ceva, daca inchid si redeschid chrome atunci problema dispare pentru aproximativ o minuta, apoi iarasi ma chinui sad Nu apare nici o eroare. Ce sa fac? nu vreau sa renunt la Chrome.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ai team viwer sa intru sa vedem buba. uite id meu itsoft_2011

| WeAreSmart explică (pentru itsoft):

Am uitat parola de la mess, dar in schimb https://www.facebook.com/anatol.lungu.1

| dov76 a răspuns:

E bun mie imi dispar favoritele si nu stiu de ce sad