| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se pune imagine la avatarul meu?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la Editare profil, clic pe Choose File, alegi poza și dai încă un clic pe Salvează profilul.
Atenție, poza nu apare imediat, poate dura între 24 și 48 de ore!
Succes.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Bună! Atunci când eşti logată,în dreapta pagini, pe un fundal portocaliu scrie "Logat ca SaphyreGod" sub asta scrie punctajul,sub punctaj scrie Vizualizare profil,sub asta scrie Editare date logare,iar sub scrie Editare profil. Tu ai să dai click pe editare profil şi vei găsi acolo undeva scris: Selectează imagine profil. Fie introduci un link în dreptunghiul ăla, fie dai click pe browse şi alegi o poză pe care o ai tu în My Computer. Apoi apeşi OK, iar apoi''Salvează profilul''. Poza nu va apărea chiar imediat, însă până mâine ar trebui să apară la profil. Succes!

| SEBASTIANDER a răspuns:

E usor dai pe imaginea de la avatar, si dai la dysplay image apoi dai la select si alegi de acolo sau dai la browse ca sa iti pui imagine din calculatorul tau! bafta!

| Canyounot a răspuns:

Dai la editare profil apoi vezi datele si jos de tot scrie choose file. cauti o imagine din PC si dai click pe ea ...si gata. (funda plz)