| Floryn112 a întrebat:

..As vrea sa stiu cum imi pot pune o imagine la profil..va astept!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Florynhappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!

| DariusAndi a răspuns:

Editare profil, apoi "Selecteaza imagine profil alegi imagine dai "Salveaza profilul" si gata!

| Floryn112 explică:

Pai nu gasesc rasfoire!

| mola a răspuns (pentru Floryn112):

Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/
Succes!