| brittany a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum pot pune o poza la avatarul meu de pe TPU

Răspuns Câştigător
| AshliyEliza96 a răspuns:

Deschide pe TPU la profilul tau. apoi da la editare profil. apoi jos de tot iti poti incarca poza. succes!

(ca sa ajundi acolo (la profilu tau): in stanga la TPU ai asa: logat ca brittany. da clic acolo si apoi iti apare ce ti-am zis)

fundita?

2 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Ahh dai la editare profil si acolo o sa iti apara jos in dreapta sa adaugi pozatongue Simplu nu?big grin

| pengu a răspuns:

"In stanga sus este in meniul pentru profil, sectiunea "editare profil", dai click, si in pagina care iti apare, jos, deasupra butonului "salveaza profilul" gasesti sectiunea "selecteaza imagine profil", dai click pe "rasfoieste" si alegi o poza din calculator"
e un raspuns mai vechi si te poate ajuta tongue