| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Astazi am pus o intrebare "Hey, TPU! Unde pot sa vad filmul "The Sleepy Hollow" din 1999 cu Johnny Depp, Miranda Richardson si Christina Ricii?"Am ales un raspuns castigator si dupa cateva ore mi s-a sters intrebarea. Vreau sa va intrebare: DE CE? :O

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sfat.Trimite mesaj la contact si intreaba adminii.Cu siguranta exista o explicatie.
La ce categorie ai postat?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Filme si Seriale

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Catergoria e buna; poate a fost spam sau ceva asemantor.Trimite mesaj adminilor la contact, dreapta sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa te lamuresc eu.Intrebarile de genul:unde pot sa vad, de unde pot descarca, etc. sunt considerate intrebari cu temta piraterica si TPU nu incurajeaza pirateria.O zi buna.

| Ame25 a răspuns:

Mi se pare ca n-ai voie sa pui linkuri sau site-uri aici... poate de asta

| anonim_4396 explică (pentru Ame25):

Nu este asta.Am mai pus link-uri aici si intrebarile nu s-au sters. Oricum, mersi pentru raspuns!

| ExiT90 a răspuns:

Probabil este o eroare din server. Numai bine!