| Soryn098 a întrebat:

cand raspund la o intrebare dau "trimite" sau ce mai e acolo, iar cand ma duc la "raspunsurile mele" la majoritatea raspunsurilor srie intr-un dreptunghi "in asteptare". Trebuie sa treaca 10 minute de cand dau raspunsul pnetru a-mi aparea" cv pe fundal verdelaughing nu mai stiu cum "...sau ce?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa astepti mai ales daca de abia ti-ai facut cont mai mult de 10 minute, uneori chiar cateva ore.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de trafic sau de buna functionare a internetului in general, actualizarea nu se face instantaneu.Numai bine.

| PotatoMustDie a răspuns:

Trebuie sa astepti ca sa ti se vlideze intrebarea, nu mai mult de 10 minute.