| EuStiuToT a întrebat:

cu ce ma ajuta fundele primite? Raspuns serios va rog mult

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Păi nu ești tu "Eu știu Tot"? N-ar trebui să știi?

Fundele sunt de prins în păr, iar pe TPU reprezintă cel mai bun răspuns și "mulțumesc".
La ce te ajută un "mulțumesc"? Îți confirmă faptul că ai ajutat sau, cel puțin, ai fost simpatic.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy te ajuta sa cresti in clasament, te ajuta sa primesti punctaj, pentru ca o fundita primita, valoreaza 100 de puncte, ai o satisfactie ca raspunsurile tale au fost de calitate, ca efortul tau depus pe site a ajutat pe cineva, si de ce sa nu recunoastem ca arata bine la profil.
O zi minunata sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Funda - Atunci cand la o intrebare de a ta alegi raspunsul castigator, cel mai bun.Un fel de "multumesc".
Langa fiecare raspuns ai o funda gri.Dai click pe ea si ai ales raspunsul.NU trebuie sa ai funde ca sa poti da si NU trebuie sa dai funde ca sa poti primi. Funda inseamna si 100 de puncte.Multi cred ca daca ai multe funde devii Expert TPU, dar nu este asa.
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| Musique a răspuns:

Te ajută să crești în rank (clasament).
Cu cât mai multe funde, cu atât un loc mai bun în clasament.
Baftă.

| wolder a răspuns:

Primesti puncte
punctele te cresc in grad cred

| Anonima264 a răspuns:

Fundele pe care le primesti te ajuta la punctaj, iar punctajul te ajuta la rank!
Sper ca te-am ajutat!

| Filipjack a răspuns:

Buna! Fundele iti dau multe puncte cu care avansezi in top.
Sper ca te-am ajutathappy

| Hasz a răspuns:

Fundele sunt pentru a creste in rank.