| Iulian03 a întrebat:

Cum pot posta o intrebare sau un raspuns sa nu mai imi scrie numele adica sa scrie Anonim?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nu poţi posta decât întrebare ca "Anonim", dar prima dată trebuie să o pui logat apoi o ştergi de aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/ apoi intri pe e-mail să confirmi şi în scurt timp ea va apărea pe site ca fiind pusă de "Anonim". altfel nu ai cum

| Iulian03 explică (pentru Esperança):

Unu a zis ca dai log-out si dai posteaza ca anonim da nu scrie posteaza ca anonim.

| Esperança a răspuns (pentru Iulian03):

Aşa era înainte, acum nu mai merge aşa, decât cum ţi-am spus mai sus!

| Iulian03 explică (pentru Esperança):

Da,Pot sa imi schimb e-mailul? Ca e-mailul celalalt mi l-a spart unu si mi-am facut unu nou cum pot sa-l schimb?

| Esperança a răspuns (pentru Iulian03):

De la "Editare date logare" http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ La final să nu uiţi să dai "Modifică"

| Esperança a răspuns (pentru Iulian03):

Băi iuliane, ce nu ai înţeles din răspunsul meu?
Ţi-am zis că nu poţi posta sub anonim nimic, decât să pui întrebarea logat, apoi să o ştergi şi ea va apărea pe site ca "Anonim" nu şi în lista ta cu întrebări.
Ai impresia că dacă mi-ai scris în mesaj acele cuvinte, cei de la CONTACT nu o să le vadă? Stai liniştit că le-am trimis eu mesajul tău foarte frumos!
Să-ţi fie ruşine, nesimţitule!
http://img401.imageshack.us/img401/3787/aaaaauzj.png

| Iulian03 explică (pentru Esperança):

Eu imi sterg contul