| anonim_4396 a întrebat:

cum pot scoate pe cineva de la utilizatori ignorati, să dau stop ignor, cum, unde apăs? Vă multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Mergi la "prieteni" (ai in stanga, in meniu), si apoi la "utilizatori ignorati", cred ca are fiecare un x pe acolo, dai click pe el si gata.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în secţiunea "Prieteni" din grila portocalie/stânga, acolo ai secţiunea "Utilizatori ignorati" dai click pe ea şi îţi apare lista userilor ignoraţi, unde, în dreptul fiecărui user, este o "tastă" ( în partea dreaptă ) cu un "x" roşu pentru "Stop ignor" : dai click pe ea şi userul este scos din lista de ignore happy

Toate cele bune.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

In stanga in meniu unde esti logat ca... si apoi la utilizatori ignorati si langa in stanga este un x rosu acolo apesi si gata