| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un prieten?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Prieteni http://www.tpu.ro/prieteni-tab si dai click pe x rosu.

| iKeel a răspuns:

În stânga unde scrie '' Logat ca ILoveK '', ai o listă de opţiuni, uită-te puţin mai jos până vezi '' Prieteni ''.

Îţi vă apărea '' Cereri de prietenie, şi în dreapta lor '' Prietenii tăi ''.

Dă-i acolo şi în fiecare dreaptă a prietenilor tăi scrie '' Şterge prieten ''.

Dă-i pe cine vrei să ştergi şi gata.

Baftă!

| hahahaprodaction a răspuns:

Un prieten de ce de pe TPU de pe facebook de pe un joc drk 2012

| iKeel a răspuns (pentru hahahaprodaction):

E logic că de pe TPU, inteligentule.