| TheKillerOfKillers a întrebat:

De ce nu merge sa raspund la intrebarea din oracol de pe data de 3 Ianuarie 2013? Am vazut ca sunt decat 4 raspunsuri.
Cine le-a dat si cum?

2 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Hmmm... thinking Se pare ca e o intrebare inchisa.Din pacate nu mai poti raspunde la ea.Aceste intrebari din oracol au un timp de a raspund la ele.Din cate am inteles:30 zile.

| Miza a răspuns:

Bună!
Nu merge să răspundem deoarece este o întrebare închisă. Cei care au răspuns la întrebare mai mult ca sigur sunt doar adminii.
Seară faină!:*