| HermioneLove a întrebat:

Voi ati putut raspunde intrebarii din oracol de azi? E nu.Si am vazut ca sunt doar 4 raspunsuri la intrebare... oricum intrebarea asta a mai fost deja straight face Voi puteti sa raspundeti sa nu la ea? Daca da, eu de ce nu pot?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori este un blocaj pe server ori așa cum a spus @caramela
Sunt și eu cu voi în aceași tabără.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
nu, nu merge si am trimis un mesaj adminilor.
http://www.tpu.ro/oracol/
asa arata la mine:)
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericit!
La multi ani:)

| CautNume a răspuns:

Probabil nimeni nu mai poate raspunde la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nici eu nu am putut raspunde la intrebarea de azi, nu stiu de ce.
Or fi ceva iar defectiuni tehnice la site.
Trebuie sa avem putintica rabdare si se va rezolva.
Te pup!

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Nu pot, imi apare ceva ca nu pot sa raspund.Cred ca e o eroare de la ei.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Nici eu nu pot. Cand apas pe "Raspunde" imi scrie ceva acolo si n inteleg de ce.

| caramela a răspuns (pentru DeyutzaDeea):

Cred ca am elucidat misterul...aceasta intrebare a mai fost pusa pe data de 23 decembrie si cred ca de asta a inchis-o /blocat-o..parerea mea.

| AlleSiAtat a răspuns:

Nici eu nu pot, imi scrie ca nu pot sa vad rezultatele pentru ca n-am raspuns la intrebare. o.o O sa rezolve ei, nimeni nu poate raspunde.winking