| DanyAlex a întrebat:

nu ar fi o idee buna, ca moderatorii sa faca si o aplicatie pentru android TPU?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Alex! Deocamdata nu ne concentram pe imbunatatirea versiunea mobile a site-ului sau crearea unei aplicatii. Avem totusi in vedere ca trebuie sa ne ocupam si de acest lucru.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ba da, dar cu a spus si Ryke daca va fi ca m.tpu mai bine lasa balta ideea.

| ahlrh a răspuns:

Dacă e la fel ca versiunea pentru mobil din browser ( www.m.tpu.ro ) mai bine să rămână la locul lor :)).
Însă mă încântă ideea. :D