| cosmindiaconita a întrebat:

Credeti ca ar fi o idee buna ca TPU.ro sa faca o aplicatie de iPhone?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
E o idee buna dar e foarte greu de obtinut, eh nici chiar bine ca ai intrebat se mai inspireaza si adminiiwinking!
Pa, Pa!

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ar fi o buna idee pentru iphone si android sau celelalte sisteme de operare.Pa,pa

| valentingb a răspuns:

Da! Dar sa speram ca vor face un site de mobil mai bun, pentru inceput.

| GiAnca a răspuns:

Chiar daca n-am iPhone mi se pare o idee buna.Dar sa fie si pentru Android.

| Azre a răspuns (pentru GiAnca):

Android oricum este cel mai răspândit, și pentru România ar fi ideal pe android, apoi iphone.

| Chronicles a răspuns:

Chiar dacă n-am un iPhone, mi se pare o idee bună.