| TheLoLPlayer214 a întrebat:

nu mai ma pot loga cu contul de Facebook pe TPU, imi apare asta https://imgur.com/a/rfrajJs. Am pus email-ul si am dat pe : " Da, imi exprim acordul", acum nu mai pot pune alt email in acea caseta. Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema. Daca reusesc dau funda celui care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Pai văd că te-ai logat, daca ai pus întrebarea asta. Daca nu te mai poți loga cu Facebook-ul, loghează-te cu contul că acum și gata.Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi in inboxul emailului pus si vei primi acolo un mesaj de la FB, care-ti va spune ce sa faci.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai mai copile, ca acum vad mesajul.
Normal sa nu te mai poti loga, ca ti se cere sa trimiti acceptul parintelui, ca tu esti minor, de aceea nu te mai alasa sa te loghezi cu Facebook-ul!
Respecta conditiile impuse de TPU si vei fii bine.
Oricum, este interzis sa ai conturi multiple pe TPU!