| cristinasotir a întrebat:

Nu-mi mai merge facebook-ul! Cand dau la pagina la pagina de pornire, nu-mi mai apare acel spatiu in care sa pun email-ul si parola, Cine ma poate ajuta? Dau funda cui imi rezolva problema.

Răspuns Câştigător
| kalis a răspuns:

Poate o fi din cauza modulelor[dacă nu mă înșel, așa le zice] Cookies și Cache. Încearcă să le ștergi... Și mie mi s-a întâmplat... Le-am șters + History, și a mers happy

1 răspuns:
| Mitzac a răspuns:

Intra in setari la google si uitate sa nu fie modificata data de la PC si acolo la google la setari iti zice adresa o schimbi si gata bafta
Funda?