| Cineva3 a întrebat:

Parola pe TPU se poate schimba? Daca da imi explicati si mie cum? big grin:* :XDau Funda si Vot celor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| keri a răspuns:

Trebuie să te duci pe Editare date logare şi acolo o saţi apare modifică adresa email sau parolawinking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Intră la "Editare date logare" (în stânga) și de acolo te descurci.
Succes.

| Smerix a răspuns:

Da,se poate! Te duci la EDITARE DATE LOGARE.O sa iti apara MODIFICA ADRESA,E-MAIL sau PAROLA.Tu te duci la parola, unde o sa iti zica sa introduci parola veche, parola noua(care vrei tu sa o schimbi) si sa o confirmi.Pentru a finaliza apesi pe MODIFICA. Sper ca te-am ajutat si ti-am rezolvat dilema.Pa,Pa!

| ANDy_7954 a răspuns:

Dai click pe editare date logare.nu imi trebiue fundita...pastreaz-o pentru altii