| SpyDeck a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie cum imi pun o imagine la profil. Funda+vot.Repede va roooooog!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o imagine si salveaza! Iar poza va aparea peste cateva ore-zile, nu imediat.
Succes!

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

În stânga (scrie cu portocaliu) ai „Vizualizare profil", „Editare date de logare", „Editare profil", „Mesaje", „Întrebările mele", „Răspunsurile mele", „Întrebări favorite", „Prieteni", „Notificări" şi „Logout".
Tu dai la „Editare profil" şi acolo vezi „Nume public", „Prenume", „Nume", „Email", „Localitate", „Zi de naştere", „URL blog", „Sex" şi „Selectează imagine de profil", iar jos de „Selectează imagine de profil" vezi „Alegeţi fişierul" şi dai acolo, îţi alegi o poză din calculator şi dai la „Salvează profilul".
Dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imediat după ce ai pus-o, dar nu-i nimic în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea.

| sunshine_5685 a răspuns:

In stanga pagini, scrie editare profil.dai acolo, si iti apare ''adauga poza de profil''.dai ''browse'', si iti alegi poza din calculatorbig grin

| Anuta_4254 a răspuns:

Pai dai la editare profil in stanga.si mai jos iti scrie "adauga poza de profil. ceva de genu`thinking

| Anuta_4254 a răspuns:

Dai la editare profil (in stangawinking ) si mai jos iti scrie adauga poza pentru profil si ii dai "cauta" sau "browse"