| TraficantaDeVisee a întrebat:

Vreau sa pun in seara asta raspunsul castigator la o intrebare de-a mea dar numai ca nu mi-a aparut funda aceia gri stiti voi.De nu imi arata funda? Ce as putea face ca sa mi-a arate? Dau fundoi si vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe variante :
a) Daca ai doar un singur raspuns s-ar putea sa nu poti da funda pana primesti mai multe. E adevarat ca poti da funda si cand ai un singur raspuns, dar poate la tine e nevoie de mai multe raspunsuri. Depinde de subiectul intrebarii happy

b) POate dura ceva pana iti apare acea fundita gri. Gandeste-te ca administratorul trebuie sa administreze mai multe intrebari si categorii, deci va dura ceva ( probabil ) pana sa poti da fundita happy

Sper ca ti-am fost de folos!winking

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai doar un singur raspuns la intrebare si de-aia nu poti da funda.

| RockaruL a răspuns:

Trebuie sa primesti mai multe...si mie mi s-a intamplat la fel la cateva intrebari...

| KiryuZero a răspuns:

Poate ai dat din greseala rasp castigator la alta intrebare