| Antoonel a întrebat:

Vreau sa votez utilizatorul lunii, dar imi zice ca trebuie sa am contul de 3 luni si eu m-am inregistrat anul trecut prin 2011. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie sa devii utilizator Senior ca sa poti vota utilizatorul lunii.

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Trebuie sa fii utilizator Senior pentru a vota Utilizatorul lunii! Tu esti acum junior!