| hmfkdhdfhufgfgh a întrebat:

Daca ati vazut intrebarea aceea cum imi sterg contul aveti si raspuns la ea! De ce cand intru la alege utilizatorul lunii imi zice ca trebuie sa fiu senior si sa am cont de 3 luni? Sunt senior si am cont de o luna si 4 zile! Nu merge ca nu vor ei sa intru acolo! Daca stiti problema scrieti la intrebarea aceasta! Cu imi sterg contul o vezi aici http://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/cum-sterg-contul-pe-t pu/

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se cere un cont activ de 3 luni, tu ai "împlinit" abia acum 2 zile, nu de alta dar te contrazici în postare!
1. Utilizatorul pe care îl propui trebuie să fie senior, să aibă contul pe site de cel puțin 3 luni și să fi postat cel puțin 100 de răspunsuri în luna precedentă (După ce apeși butonul de "Trimitere" vei afla dacă cel pe care îl nominalizezi îndeplinește aceste condiții).
2. Trebuie să aibă o conduita exemplara – fără trolli, spammeri sau utilizatori care își bat joc de alții. Atenție! Dacă un utilizator nominalizat a fost implicat în conflicte de idei și nu în atacuri la persoana, el este in continuare eligibil.
3. Conținutul răspunsurilor este cu adevarat de calitate. Căutam acei utilizatori care ajută în mod real comunitatea, se implică și ajută la soluționarea unor probleme.
Sursa: http://www.tpu.ro/nominalizare-utilizatorul-lunii/
Cât privește ștergerea contului, ai primit răspunsuri foarte clare.
Să înțeleg acum, că asta este cauza pentru care vrei să-ți ștergi contul: nu poți să votezi?
Scrie aici problema pe care o întâmpini, http://www.tpu.ro/contact
Să ai succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui intrebari la care iti raspunzi singur? Ce nu e clar? Asteapta sa ai 3 luni vechime!

| hmfkdhdfhufgfgh explică (pentru anonim_4396):

Da ma a 3 luni si 2 zile vechime ce nu e clar? Si de unde ti-o venit ca vorbesc singur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru hmfkdhdfhufgfgh):

"Sunt senior si am cont de o luna si 4 zile! ". Tu ai scris asta. Mai clar de atat ce poate fi?