| Robert_Robert_1995_SDaU a întrebat:

Salutare, am un cont de TPU de prin 2013, si cand incerc sa ma conectez pe el imi da asta: https://imgur.com/a/QzzXW2t
Tin sa precizez ca nu primesc nimic pe mail, am verificat peste tot, chiar si in spam, si pe emailul cu care ma loghez pe cont este un email de tip yahoo.com nu il pot accesa din cauza ca emailul nu exista aparent. din cate am inteles daca nu intri pe email o perioada lunga de timp cei de la yahoo ti-l elimina. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi trebuie ca un părinte să trimită acordul său explicit prin care să îți permită să ai un cont de mail. Abia apoi îl vor debloca pe al tău.

| lpavel a răspuns:

Uita de acest cont, s-a dus... big grin