| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Salutare TPU si amici de pe TPU! Daca primesc voturi primesc mesaj in e-mail?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu, doar daca verifici tu raspunsul dat de tine, dai click pe Evalueaza si vezi daca ai primit voturi.
O zi frumoasa sa aihappy

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru caramela):

Multumesc caramela

| caramela a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Cu multa placerehappy

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru caramela):

Multumesc inca o data

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu primești la vot, ci la comentarii sau dacă ai activat opțiunea urmărește întrebarea.
Pa, pa.

| zurick a răspuns:

Salut! Nu primesti nici un mesaj si nici nu poti sa vezi cine ti-a dat vot.Pa,pa.

| alexs99 a răspuns:

Nu primesesti pe mail daca ai primit vot, numai daca prietenii de pe site au pus intrebari, daca ai primit raspunsuri/comentarii sau daca ai primit funda.

| LeMousiqe a răspuns:

Nu,măcar de am putea cine ne-ar vota, nici asta nu putem, oricum nu contează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu nu primesti, nu poti vedea cine ti-a dat vot.
Te pup!

| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Nici cine ti-a dat vot nu poti vedea.sad