| PisiCool a întrebat:

SalutTPU! Sunt npua aici! Vreau sa stiu ce este TPU!

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna PisiCool!

Pai TPU este un site unde oamenii pun intrebari, daca au o dilema sau ceva.
Tu vei vedea ce iti raspund altii la notificari. Care raspuns consideri ca este mai folositor ii oferi funda adica apesi pe acea funda gri. Aceasta funda are 100 de puncte.Tu momentan esti utilizator junior.Vei fii utilizator senior daca vei avea 100 raspunsuri si 10 zile. Acum sper ca ai inteles!winking

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

Toti Pentru Unu este locul unde oferi ajutor semenilor tai raspunzand la intrebarile acestora. Pe TPU impartasesti celorlalti cunostintele si experienta ta, ajutandu-i pe cei care au nevoie de raspunsuri la intrebari diverse. La randul tau, cand ai nevoie de un raspuns la o anumita intrebare importanta pentru tine, pe TPU vei primi ajutor prin raspunsurile celorlalti.
Suntem pe TPU pentru a da si a primi sfaturi bune, pentru a fi toti pentru unu si unu pentru toti.

Toti ce vrei sa stii despre acest site gasesti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente