| Neverwas a întrebat:

Scuzati intrebarea prosteasca, dar cum poti ignora un user?

Răspuns Câştigător
| david1234567890 a răspuns:

E foarte simplu : te duci la profilul user-ului care vrei să-l ingnori. Te uți după imaginea user-lului vei vedea patru butoane. Ultima e roșie și scrie micuț ignoră user. Îți va apărea ceva de "vrei sau nu să ignori acest uset „ apoi apeși pe " da „ și gata.
Sper ă te-am ajutat.

| david1234567890 a răspuns (pentru david1234567890):

Și încă ceva, pe cine vei ignora?
Dacă vrei poți să nu răspunzi happy

| Neverwas explică (pentru david1234567890):

Panic4Free.
Daca ma mai injura o singura data, ii dau ignor, sa scap naibii de el.

| david1234567890 a răspuns (pentru Neverwas):

Clar happy

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe profilul celui pe care vrei sa il faci "fericit" trecandu-l la ignorati, sub poza lui de profil, exista ceva optiuni si acea de Ignor user dai click si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

| zurick a răspuns:

Salut,draga mea.Ca sa ignori un user, dai la profilul acestuia, iar sub poza sa de profil va aparea Ignora user cu rosu sub Trimite un mesaj.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Faci un click la profilul sau, apoi dai click pe "ignore user".
Te pup!

| Gekkō a răspuns:

Dai clic pe profilul respectiv, apoi ignore user (mai jos, cu rosu)

| ViorelPopa321 a răspuns:

Nu-l bagi in seama