| Emima27 a întrebat:

s-ar putea sa para cam prosteasca intrebarea, dar ce inseamna "Utilizatori care te ignora", setare de pe profilul TPU? Nu am niciunul si nu stiu ce ar putea insemna.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La pagina de profil a unui utilizator este un buton "Ignora utilizator".
Daca acel utilizator este ignorat, el nu mai poate comenta sau aprecia intrebarile sau raspunsurile tale.

| deeeaqq a răspuns:

Ți-au dat ignore şi ayaye.
Nu poți să le mai răspunzi la întrebări sau să le evaluezi/raportezi răspunsurile.

| crybaby220 a răspuns:

Acei utilizatori care nu vor sa iti vada intrebarile sau profilul.