| wsereqd a întrebat:

Scuze de categorie pana la ce ora stati pe TPU? laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori pana la 04:00.laughingtu?happy

11 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Pana la 1, dup-aia nu mai sunt intrebari interesante, cel putin pentru mine, si nu vreau sa am ochii rosii happy

| GabiiHaș a răspuns:

N-ai ce face?

| Elsiane a răspuns:

Păi depinde. Am și un frate care mă tot sâcâie să mă dau pe laptop, dar pe zi tot vreo câteva ore stau pe TPU, chiar dacă nu răspund. Caut răspunsuri cu 'întâmplări amuzante', și răd cu o prietenă.

| Ramo137 a răspuns:

Si acum stauhee hee

| ZK a răspuns:

Stau destul de mult.Seara intru pe chat şi depinde cât stă lumea acolo.În unele nopţi stau până la 3:30.

| AdyAdeluş a răspuns:

Si eu iti cer scuze si te intreb, dar fara suparare, chiar te interesa asta?

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Pina la 23 :00.

| EUBMV89 a răspuns:

Pai cam toata ziua, acum e 2:51 (ora spaniei) si inca sunt pe aici. Cateodata intru la 10- 11 dimineata si atsu pana pe la vreo 5-6 dimineata, depinde la ce ora ma ia somnul.

| BrokenInside a răspuns:

De dim de la 6:30 sau 7:10 pana noaptea la 03:20~30

| xForSmile a răspuns:

Pana mi-e somn laughing acum e 3:15 deci... inca se mai poate laughing

| boghy13 a răspuns:

Pai la mine e 3 ora spaniei:-P dar eu de obicei stau pana dimineata cand ma ia somnul