| sunrises a întrebat:

Se poate schimba numele de utilizator? Dacă da, atunci cum anume?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", modifici nickname-ul, salvezi şi în câteva minute ţi se va afişa pe profil nickname-ul nou.
Succes.

| EmaS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Schimbi vechiul nume cu numele nou pe care l-ai ales, salvezi si gata!

| DyNo a răspuns:

Da, se poate.
Du-te la "Editare profil", din stanga, de la meniul "Logat ca bopemissao" - asta este numele tau din prezent, si vezi ca o sa-ti apara un rand "Nume public". Sterge numele pe care il ai acum, si tasteaza unul nou.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
In dreapta paginii tale sta o tablita portocalie! In ea vei gasi Editare profil si iti schimbi NickName-ul apoi pune pe butonul salveaza si gata! Atentie numele nu iti apare deodata!
Sper ca te-am ajutat! Pa si o seara placuta!

| MeOana a răspuns:

Buna! da, se poate. cel putin la mine, nu stiu la tine laughing). deci : cand te loghezi iti pui emailul si parola ca de obicei, iar dupa aceea iti vor aparea toate datele tale de can dti-ai facut contul. acolo tit poti schimba numele de utilizator happy. scuze daca nu am prea fost foarte explicita, papa!