| Username124 a întrebat:

Pe TPU îmi pot schimba numele de utilizator? Dacă da, cum as putea? Mulțumesc!batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Intră la setările contului și acolo găsești să îți modifici numele de utilizator.

| ONR1R2 a răspuns:

Nu poti Muahahahahah thekawaiiKiller

Hai sa fiu baiat bun Na

Buna! Priveste in dreapta paginii vei vedea o tablita portocalie! Printre toate titlurile celea vei vedea EDITARE PROFIL. Apesi acolo iti schimbi numele si apesi pe butonul portocaliu SALVEAZA! Atentie! Nu iti va aparea deodata numele! Va trebui sa astepti o minuta si iti va aprea! Sper ca te-am ajutat! Pa si o zi buna!

Si pune mana pe carte din cand an cand face bine la Creierrrrrr