| LIN2010 a întrebat:

Se poate sterge un raspuns postat gresit(la o alta intrebare)?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la "raspunsurile tale" se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe raspunsurile tale..sub fiecare raspuns este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa ai si Craciun fericit langa cei dragihappy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate numai dacă este cu mai puțin de 24 de ore postarea ta.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Sigur ca da.Intri aici http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/ si sub raspunsul pe care doresti sa il stergi este scris pe rosu ''Sterge.'' Vei primi un email si dai click pe linckul acela si raspunsul se sterge.

| onasis1961 a răspuns:

Aşa scrie la 06 din regulament:
Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.
Sărbători fericite!

| FemeiaPisică a răspuns:

Da! In stanga sub punctele tale->Raspunsurile mele-> Sterge raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.intri la "Raspunsurile mele" si stergi acel raspuns.Craciun fericit si La multi ani!

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Intri la "raspunsurile tale" se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe raspunsurile tale..sub fiecare raspuns este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.Craciun Fericit!happy

| RebelaEmo a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.