| Cristina45 a întrebat:

Cum sterg o intrebare care am postat-o?/ (pe TPU ) dau funda la cel mai explicit raspuns (daca se poate sterge)

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.tpu.ro/site-users/questions/,click pe butonul rosu din josul intrebarii pe care vrei s-o stergi, intra pe adresa de mail pe care este facut contul si confirma stergerea dand click pe link-ul de confirmare din noul email primit.

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Dai la ' intrebare mele' apoi la toate int schrie jos intr-un partatel cu rosu STERGE.
iti v-a aparea:Va rugam se ne spuneti motivul pentru care doriti sa stergeti intrebarea:ex: m-am razgandit,laughing asa am sc eu.
Apoi iti trimite ei un mail. unde te int daca vrei sa-l stergi// Baftalove struck

| Kramerwalt a răspuns:

Voi da pasii:Intrebarile mele(lista din stanga in care se regaseste vizualizare profil, Playlist-ul meu...) intre in rubrica:intrebarile mele, cauti intrebarea si undeva deasupra ei vei avea casuta in care scrie sterge intrebarea(dai click acolo)-vei primi un email in care vei confirma stergerea. Sper ca te-am ajutat pa-pa!

| crazyvioletflame a răspuns:

1.te uiti in dreapta unde aio lista in potocaliu 2. dai pe intrebarile mele 3 dai click stergere!