| vladeraser3 a întrebat:

Sincer cateodata regret ca am venit pe TPU.
Multe raspunsuri sunt scrise la misto.
Consider ca TPU are o comunitate toxica de oameni gata sa te judece si sa te puna la pamant.
Voi ce credeti?
Pe voi v-a ajutat TPU in rezolvarea problemelor?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu consider ca orice rețea sociala unde sunt useri din România e jale, știu doar sa critice, bârfească, judece, sa jignească, sa înjure, un popor primitiv, nu e doar pe TPU este peste tot

| vladeraser3 explică (pentru RAY):

Pe unde mai esti Ray?
Hai sa mai vb!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă regreți, poți să te retragi.

| Lukasssz a răspuns:

Eu nu regret ca am venit pe TPU.
"Rezolvarea problemelor "astea se pot face lejer cu un search pe google, deci site-ul asta nu ar prea avea sens daca e sa o luam logic.
In general site-ul asta e mai mult pentru conversatii, majoritatea de pe aici (90%, printre care si eu) au probleme cu socializarea.

| dinaprilie a răspuns:

Da, suntem si toxici de multe ori. Da, suntem si unii care ii mai provoaca pe copii sa ma gandeasca si ei MACAR inca o "mutare". Da, se raspunde si in doi peri ca receptorul sa mai verifice si el anumite raspunsuri si sa-si poate creiona singur un raspuns pe masura problemelor lui. Da, unii sunt obisnuiti cu murangura dar chiar si atunci nu pot intelege pentru ca le lipsesc elemente de legatura. Dar nu este vina lor in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pe voi v-a ajutat TPU in rezolvarea problemelor?"

În mare parte da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc.

| literallythesamebruh a răspuns:

Întrebările normale primesc la rândul lor răspunsuri normale. Există de asemenea și trolleri sau cei care te atacă doar pentru o singură greșeală gramaticală, dar ideea e că pe TPU nu vin intelectuali ai limbii române să caute răspunsuri, vin oameni simpli. Nu toate răspunsurile sunt date la mișto, unii chiar ajută și înțeleg situațiile. Am primit ajutor și ofer ajutor, m-am obișnuit și cu defectele acestui site.

Răspuns utilizator avertizat