| 012345678 a întrebat:

Site-ul TPU poate sa ma blocheze in cazul in care dau o intrebare stupida?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Site-ul,nu.Utilizatorii de pe site, da.Este o mica mare diferenta.

| MadRaven a răspuns:

Site-ul TPU poate face orice cool laughing
Acum, depinde cât de stupidă e întrebarea. Dacă mai mulţi utilizatori te reportează, întâi eşti avertizată, apoi suspendată, apoi blocată.
Numai bine!(:

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde cat de spupida este...Pentru inceput sa sterge acea intrebare, apoi daca se repeta esti avertizata (suspendata pe cel putin o luna)Iar in cele din urma blocarea (suspendarea definitiva).

| LTAA a răspuns:

O singura data, mai mult ca sigur ca nu: daca se repeta...

| Osirius a răspuns:

Daca dai mai multe (ca aia in rusa) si ti se da report de mai multe ori... posibil happy