| itscloudyoutside a întrebat:

Ştie cineva ce reprezintă acele "voturi" de la punctaj?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E o enigmă.

| TPU.ro a răspuns:

Acestea sunt puncte provenite din voturile pe care le-ai primit la postarile tale.

Alexandra - TPU

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Da? Dar, doar din curiozitate, cum sunt calculate și ce semnificație au? De ce sunt trecute separat? Că nu reușesc să fac nici o legătură cu ceea ce am pe profil.
Numărul este extrem de mic și nu se leagă cu nimic.
(Vai, ce poiată! :)) )
http://i.imgur.com/h6JC1.png

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

E o enigmă.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Daca sunt mai multe raspunsuri bune, trebuie sa ii dai cuiva funda, iar la restul voturi doar daca doresti, de aceea sunt puse.
Bafta!

| itscloudyoutside explică (pentru kenNNzorFTW):

Nu mă refer la chestia cu "voturi acordate de userul x în ultimele 30 de zile" (sau cum scrie), ci la voturile acelea de la punctajul fiecărui user.