| VasileDulciu a întrebat:

Stimați membri ai acestui site, mi-au fost șterse toate întrebările mele puse fara gânduri malițioase. Ce este de facut?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ai incalcat regulile TPU.
Daca esti nou pe site te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente, vei afla despre activitatea pe TPU, inclusiv ce este interzis si daca vei respecta regulile nu-ti vor mai fi sterse postarile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa incerci sa nu incalci regulile TPU. Atunci nu se mai sterg.

| Violleta2022 a răspuns:

Citesti cu atentie si respecta " Termenii si Conditiile" de publicare pe acest forum, ca sa nu ti se mai stearga adminul intrebarile.

https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

si citeste si aici:
40. CE ESTE INTERZIS pe TPU:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

| johnnny123 a răspuns:

Erau cumva toate în genul ăsta?

" acum 15 ore | VasileDulciu a întrebat:
Întrebare pentru bărbați. Voi cum va epilați intrafesier?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia citeste un pic (mai mult) regulamentul site-ului.