| soraluisatan a întrebat:

Stiu ca suna stupid dar cand dau o fundita dau din fundele e care le am castigat eu?

Răspuns Câştigător
| Ciprian16 a răspuns:

Nu clar! se mai intampla nu e chiar asa \"stupida intrebarea" poate mai sunt ca tine si ii ajuti!

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu...imi dai funda?winking

| Chris a răspuns:

Nu, stai linistita, pretioasele tale fundite sunt in siguranta.

| EuSiCuMine a răspuns:

Nu draga mea :*
Funditele tale sunt castigurile tale.
Nu dai nici una din ele cand dai un fundita :*

| blondissima a răspuns:

Nu

| Adrick a răspuns:

Nuwinking pur si simplu apare si la noi, succes in continuarewinking

| aia a răspuns:

Nu nu sunt din cele ale tale tu poti sa nu ai nici o funda iar daca pui vreo intrebare poti da funda nu se tine cont de asta

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Nu.Alea care le castigi raman acolo. Fundabatting eyelashes

| bradysandro a răspuns:

Nu draga

| maryngeorge a răspuns:

laughing nu stai linistitawinking

| Georgiaanaa123 a răspuns:

Nu acelea sint ale tale u leai castigat funda?

| argo a răspuns:

Doar daca suntem materialisti. 100% nu. Funda = best answer, adica raspunsul care satisface pe cel care pune intrebarea. Geez. Nu ai castigat nimic.

| TripleRRR a răspuns:

Nu

| alexyszpysz a răspuns:

Nnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| adrian_8349 a răspuns:

Nu, nu exista un numar de funde limitate pe care le poti acorda. Ce primesti ramane la tine. tongue Adica pentru fiecare intrebare pe care o pui, tu alegi (daca vrei) un raspuns castigator pe care il crezi tu cel mai bun.winking

| sorananca a răspuns:

Nu...dc crezi asta?