| Fatamuntilor a întrebat:

Sunt curioasa!
Oare care e intervalul de timp in care o intrebare raportata dispare?
Mai devreme am raportat o intrebare ciudata a unuia caruia dadea retete de degete, ochi umani... a disparut imediat, la urmatorul clic.
In schimb baiatul ala care ma invita sa ii sug madularul (raspunsul lui) inca nu a disparut, desi e raportat de cateva zile!

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca au disparut acum, conteaza cate raporte se dau
i-am dat si eu acu acu o ora

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Inca nu a disparut nici unul din raspunsurile lui vulgare
https://www.tpu.ro/utilizator/ablsjy/raspunsuri/

| iulia0514 a răspuns:

Eu ma întreb de ce nu ii raportează nimeni pe cei care abordează minore!? De obicei dispare după câteva ore de multe ori nu dispar

| Fatamuntilor explică (pentru iulia0514):

Orice utilizator senior o poate face!
daca Cristina, sau cine o fi admin acum e in concediu, va avea ce face cand se intoarce!

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu ii raportez da e inutil dacă sunt singura care o face! De exemplu este unul care e utilizator vechi care abordează toate femeile dacă ii atragi atenția te ignora sa nu-l mai poți raporta

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Ray?

| iulia0514 a răspuns (pentru suntserios):

Nu! Ray e infensiv din punctul meu de vedere cel puțin eu nu am văzut sa se comporte inadecvat dar este un nene din București care are o placere bolnava pentru pantofi cu toc care abordează toate femeile în special adolescente

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Aa Cristi ala?
Ala de raspunde la orice intrebare cu "ce iti trebuie tie asa ceva stai acasa"

| Fatamuntilor explică (pentru iulia0514):

Stiuuu!
le intreaba cati ani au, daca fata sau baiat...

| iulia0514 a răspuns (pentru suntserios):

Da! El e cum apare o fată pe aici cum hop pe ea și ii cere numărul de telefon o fată chiar l-a acuzat direct ca o hartuia

| suntserios a răspuns (pentru iulia0514):

Pai, exista mail de contact.
Scrii frumos acolo si adminii vor lua masuri.

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

E scârbos sincer bănuiesc ca e pedofil

| iulia0514 a răspuns (pentru suntserios):

E o idee buna nu m-am gândit pana acum sa fac asta

| Fatamuntilor explică (pentru iulia0514):

Aduna dovezi. Capturi de ecran, stii tu!

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

De acum încolo asa am sa fac din păcate nu prea am fost activa în ultimul timp