| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de putin timp utilizator pe acest site si as vrea sa imi raspundeti la cateva intrebari:
1.la mine la profil imi apar 0 intrebari ceea ce e fals
2.imi apar 0 raspunsuri ceea ce e din nou fals pentru ca numai azi am dat cam vreo10 raspunsuri.
3.ce sunt si cum se obtin punctele alea.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru toate nedumeririle tale citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE, de acolo afli aproape totul despre activitatea pe TPU.
De regula toata activitatea dintr-o zi, mai ales numarul de intrebari si raspunsuri, iti apare abia a doua zi dimineata, dupa actualizarea generala a site-ului, care se face peste noapte. Numai bine!