| Quest a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce se intampla... adica de ce nu se mai modifica numarul de raspunsuri date sau punctele (la mine).
La oricate intrebari raspund, cand dau la vizualizare profil tot 268 raspunsuri am si tot 22004 puncte!
Stiu ca nu trebuie sa apara imediat dar deja am problema asta de cateva zile intregi...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului TPU, asa se intampla la toti. S-a mai intamplat si anul trecut, timp de cca o saptamana. O sa revina la normal in viitorul apropiat si nimic nu se pierde, este nevoie doar de putina rabdare. Numai bine!

| Quiescent a răspuns:

Este o eroare de la site din câte am înțeles.