| Dexter27 a întrebat:

Cum sa fac sa dispara odata reclama cu sprite ca ma dispera tot inchid si iar apare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca de aici si va dispare.Am facut si eu asa.Si nu mai apare:https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/

| h3r a răspuns:

Oh, ma dispera si pe mine! Ma scoate din sarite!
Eu una selectez toata pagina apoi dau "x", altfel daca ating reclama imi dispare pagina si innebunesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| AnimatedSignature a răspuns:

Descarca-ti Google Chrome (e rapid si n-are virusi) du-te apoi in el, du-te la "Chrome Web Store" si acolo e un program "Adblock" cu ala nu iti apar reclamele pe internet.

| nesatori a răspuns:

Si pe mine ma dispera, parca e posedata laughing nai ce sa ii faci laughing