| Monicutza201210 a întrebat:

TPU a spus ca nu avem voie sa punem intrebari care sa ne ajute cu temele. Dar eu am cautat si am gasit de astea. De ce ia-ti lasat sa puna astfel de intrebari? As vrea sa ma lamuresc!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Draga mea, tu crezi că noi suntem adminii site-ului?! Tu crezi că noi vedem ce întrebări pun alții, în momentul în care pun întrebarea?! Ce e așa de greu să apeși butonul "Raportează"?!
N-avem noi cum să controlăm toate întrebările; dacă sunt despre teme sau nu! Pur și simplu îi raportez și după aceea se șterge întrebarea!
Ce atâta folozofie?

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Pai si popa nu ai vazut ca-ti zice sa nu bei sa nu fumezi...de unde, ei o rup pe alcool.

| Rockart a răspuns:

Întrebările se aprobă automat. Ei nu au de unde să vadă că e spam sau că e temă.