| NYK4u a întrebat:

TPU- De ce nu apare și o aplicatie pentru telefon (android/Apple) pentru acest site?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca asta este un forum de discutii, nu o aplicatie sau joculet.

| NYK4u explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt nou pe aici, știu despre ce este vorba, însă cred ca o aplicatie poate fi mai ușor de folosit pentru mulți utilizatori.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NYK4u):

Pentru atat lucru chiar nu-i nevoie de aplicatie, este suficient sa intri pe website.

| darrio2007 a răspuns (pentru NYK4u):

Nu esti nou dar nici activitate n-ai prea avut. Poti intra din Google.

| aditimus a răspuns:

Daca o faci tu o sa apara...
Propune adminilor

| Sophieka a răspuns:

De ce sa mai folosim hartia igienica cand putem crea o aplicatie?

| NYK4u explică (pentru Sophieka):

Nu are nici o logica!

| Mavni a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi.
Nu poti folosi TPU pe telefon? Sau e altceva.
Eu pot folosi TPU pe telefon. Doar ca nu-mi place androidul.