| ZuuZaa a întrebat:

TPU imi puteti spune de ce nu mai pot lasa intrebari sau raspunsuri este al treilea cont pe care il am, dar aceasta vreau sa fie pe o perioada m-ai lunga big grin (scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| raduqu a răspuns:

La inceput cand ti-ai facut profil ai dat o adresa de e-mail si nu ai validat-o si atunci cand dai sa raspunzi o sa iti apara ceva de genu valideazati adresa de e-mail si dai click acolo si iti trimite un mesaj la adresa pe care o ai la profilul de TPU si intrii pe yahoo pe adresa aceea adresa pe imbox si dai la aceea cu valideazati adresa de TPU

2 răspunsuri:
| raduqu a răspuns:

Trebuie sa iti validezi adresa de email!

| ZuuZaa explică (pentru raduqu):

Cum adica?

| raduqu a răspuns (pentru ZuuZaa):

La inceput cand ti-ai facut profil ai dat o adresa de e-mail si nu ai validat-o si atunci cand dai sa raspunzi o sa iti apara ceva de genu valideazati adresa de e-mail si dai click acolo si iti trimite un mesaj la adresa pe care o ai la profilul de TPU si intrii pe yahoo pe adresa aceea adresa pe imbox si dai la aceea cu valideazati adresa de TPU