| andreea000111 a întrebat:

Unde este "editare profil" Ca tot caut si nu gasesc, dau fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Vezi ''editare profil'' la link-ul:
http://www.tpu.ro/site-users/edit/

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in stanga ta unde scrie Logat ca..mai jos scrie Editare profil.dai click si te duce la profilul cu datele tale.
Craciun fericithappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În "grila" portocalie din stânga găseşti secţiunea "Editare profil" : a 5-a ( sau a 6-a ) secţiune/linie!

Ori, dacă eşti logată în cont, o accesezi DIRECT de la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/edit/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Editare profil este aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/

O zi buna!

| dragosbogdan001 a răspuns:

In partea stanga a ecranului ai:
"Logat ca andreea000111
-oracolul TPU
-vizualizare profil
-playlist-ul meu
-editare date logare
-EDITARE PROFIL
-alege prima pagina
-mesaje
-felicitari
-intrebarile mele
-raspunsurile mele
-respunsuri primite
-intrebari favorite
-prieteni
-ignora categorii
-utilizatori ignorati
-notificari
-logout

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/

| DoriKat a răspuns:

In partea stanga a ecranului, ultima de jos este log out, a 5-a optiune este editare profil

| JucărieLEGO a răspuns:

Ai cont de aproape 1 an de zile. Parerea mea e sa cauti mai intai un oftalmolog, apoi chestia de pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Pana consulta un oftamolog poate incerca Ctrl + +/-

| JucărieLEGO a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, detalii, detalii. N-a fost in stare sa gaseasca pe site chestia aia si tu sugerezi sa se piarda prin oceanul de butoane din tastatura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Nu stiu daca ma crezi, dar eu pe cat sunt de veche si incurc constant editare profil cu editare date logare. Dar eu macar le vad.

Trebuie sa faca un consult medical oftamologic. Poate sa mearga cu trimitere de la medicul de familie. O pereche de ochelari nu este scumpa in conditiile in care salariul minim pe economie este de 1000 de lei, la fel cum cred ca sanatatea este nepretuita. De asemenea, controalele de rutina sunt obligatorii si deloc costisitoare, asta indica respectul fata de propria persoana care il influenteaza si pe cel din societate. O persoana cu handicap este o pacoste pentru sistemul sanitar, asa ca va trebui sa se obisnuiasca fara sa foloseasca cel putin TPU. O viata fara vaz este una limitata, dar nu imposibila, exista carti in alfabetul Braille, muzica, dar ma indoiesc ca nu va decadea psihic si fizic daca macar controalele de rutina nu si le...

oh wait, stop.

| JucărieLEGO a răspuns (pentru anonim_4396):

Revelionul a inceput mai devreme la tine...go on!