| anonim_4396 a întrebat:

Uneori imi apare in meniu "Raspunsuri/Intrebari sterse de admin". Acum vreau sa intru acolo dar nu imi apare... asa de rablagit e site-ul asta?hee hee

8 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Mie-mi apare imediat dupa ce ma loghez, dar dispare dupa ce ma fâţâi unpic pe site. Si vine iar la urmatoarea logare.

| Hombre a răspuns (pentru MidnightLady):

Si de ce dracu' te fâţâi si nu stai cuminte, te mănâncă rău?laughing

| iKronstadt a răspuns (pentru Hombre):

laughing Cred că o cam mănâncă, dacă a început să nu mai lase spații între cuvintewinking

| MidnightLady a răspuns (pentru Hombre):

Îhî, mi-e dor de o baie in jacuzzi. laughing

| MidnightLady a răspuns (pentru iKronstadt):

Bine, fie...da' tu de ce dracu' intri pana nu bei cel putin o lada de bere? laughing Ia, de-acum, pana nu vezi in ceata, nu mai ai ce cauta aici. no talking

| iKronstadt a răspuns (pentru MidnightLady):

Săr'na! M-am conformat. Am deja 3 doze asimilate, și lupt să mai dobor vreo 2. Vă rog, pot să stau și eu pe site?winking
P.P. A dracu' răutatea aia din tine laughing

| kbej a răspuns:

Da! Din pacate da!laughing

| x3Ad a răspuns:

Dacă doreşti să vizualizezi răspunsurile şi întrebările tale refuzate click aici : http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/