| anonim_4396 a întrebat:

Vă place noul sistem de postare a întrebărilor?

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Nu, îl prefer pe cel vechi...

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noul sistem de postare a întrebărilor este mult mai util decât cel vechi, pentru că se vor citi mai multe puncte din regulament și vor exista mai puține postări nepotrivite, se va păstra cât de cât ordinea.
Însă e nevoie să ne obișnuim cu el.
Tot ce e nou crează mici dificultăți.
Până și trecerea de la Dacie la BMW necesită timp de adaptare.

| TPU.ro a răspuns:

Nu este vorba de un nou sistem, este doar un nou design care aduce o completare: acum textul poate fi editat si in pop up-ul care apare.

Alexandra - TPU

| Dumnezău a răspuns:

Nu vad sa fie niciun dezavantaj la niciunul din sisteme, tot un drac. Oricum, nu impiedica nicidecum trolling-ul si postarea intrebarilor dampulea.Ca sa invie site-ul asta, ar trebui o singura conditie: eu si Woodenpints sa avem puteri depline pe site-ul asta, sa fim Mari Inchizitori. big grin

| Abandoned2 a răspuns:

Normal ca-mi place. E mult mai facil pentru utilizatorii noi.

| Holocaust a răspuns:

Nu.E de rahat.
Celalalt era mai fain.

| Kazimir a răspuns:

Care ar fi? Că mie îmi pare la fel... Fereastra e nouă nimic mai mult.