| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa votati raspunsurile celorlalti?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu că îmi place neapărat, dar mi-a intrat în reflex.
Este felul meu de a-mi exprima părerea vis-a-vis de părerea/atitudinea cuiva sau, uneori, de a mulţumi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da, votez acolo unde cred ca merita un vot de incredere si recunostinta, chiar daca nu raspund la intrebari, intru si votez..astazi cam greu se mai acorda voturi.
O zi frumoasa sa aihappy

| Musique a răspuns:

Doar dacă e folositor, nu are rost să-l votez ca eronat.

| darrio2007 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sa votez, da! si am avut grija sa nu traga nimeni concluzii in urma "aprecierilor" mele.

| Trybest a răspuns:

Da asa putem diferentia membri seriosi de cei neseriosi big grin

| 7names a răspuns:

Buna!
Da, imi place! Eu dau "vot" doar daca acea persoana merita intr-adevar votul meu.

| 0HasfaDebbi0 a răspuns:

Depinde...