| LawR3n a întrebat:

De ce nu votaţi răspunsurile şi întrebările?

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Eu votez. happy ( vad ca la intrebarea asta toate lumea voteaza raspunsurile.acum le voteaza ca sa se vada ca voteaza. nici nu voteaza dupa merit straight face ) de exemplu la Deutza97 si la ♀ ►♥lory1995♥◄ ce e stupid sau nefolositor. in rasp lor? acum votati la misto straight face

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ai dreptate, nu intotdeauna votez intrebarile, dar iti promit ca am le votez.

| waXonwaXoff a răspuns:

Votez doar raspunsurile, mai rar intrebarile dar mi-am propus sa votez si intrebarile mai des, doar pe cele mai stupide, dar si pe cele f. bune.

lolita
| lolita a răspuns:

In general votez raspunsurile care sunt foarte inteleigente sau foarte tampite.

| Razvan a răspuns:

Trebuie sa imi placa foarte mult un raspuns ca sa il votez.Nu stau sa citesc raspunsurile tuturor si sa le votez, pur si simplu care imi sare in ochi si e bun il votez

| alexa a răspuns:

Cine a zis ca nu votam?
fiecare voteaza in functie de preferinte, daca li se par un raspuns haios, inteligent si se merita votat.nu stai mereu sa votezi fiecare raspuns

| Marii a răspuns:

Nu sunt obligata s-o fac, daca vreau o fac, daca nu, nu. happy

| madalicious a răspuns:

Le votez doar pe cele la care imi vine mie sa votez.

| 16.laura.16 a răspuns:

Raspunzi ca sa ajuti nu sa primesti voturi!

| LawR3n explică:

Pai pentru ce mai răspund dacă nu e apreciat răspunsul meu?

| LawR3n explică:

Puteţi vota o întrebare dacă este folositoare şi/sau inteligentă, iar chestia cu amuzantă este de multe ori cea ce căutaţi şi nici atunci nu sunteţi siguri dacă e "amuzant" sau "stupid" deoarece majoritatea răspunsurilor "amuzante" / unde vreau să ajung / sunt stupide, vă rămâne totuşi 2 opţiuni "folositor", "inteligent şi "nefolositor". chestile astea se pot pune în orice fel de întrebări iar din "o grămadă de utilizatori" 20% sunt cei care voteză.

| LawR3n explică:

@ady2607 deoarece eu le-am votat pe toate. iar alţii se iau după mine deoarece "le sare postul în ochi", de ce ală are şi eu nu am (ceva de genu) big grin

| Ea12345 a răspuns:

Eu votez aproape toate raspunsurile, mai putin pe cele atat de tampite.Atunci ma abtin.happy
Cat despre intrebari, am votat de 2-3 ori.happyAm dat nota 10 intrebarii acesteialaughing

| Ea12345 a răspuns:

@ancotsa, multumim...Se vede se si voteaza, uneori cu stupid si nefolositor aiurea...straight face

| ady2607 a răspuns:

Uita-te pe profilul fiecaruia, o sa vezi ca au fost date voturi... Poate-or fi cateva exceptii.

| ady2607 a răspuns:

Raspunsurile intrebarii acesteia abunda de voturi, si stupizi si inteligenti, tot ce vrei tu. Tocmai ti s-a demonstrat contrariul sustinerii tale tongue

| ady2607 a răspuns:

@omucucoasa: ai dreptate, e-ndeajuns o scanteie.

| deea_1980 a răspuns:

Eu votez, nu votez intrebarile, dar raspunsurile care imi atrag atentia, da.

| MyWorld_3947 a răspuns:

Eu una votezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu votez
dar uni nu voteaza pentru a nu acorda puncte altora straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alexa tu de cate ori ai votat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul din cauza unei discutii cu cineva. O vreme n-am mai votat deloc, acum votez dar destul de rar, daca mi se pare foarte amuzant, sau foarte stupid etc