| HopeYup a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum pot sa imi sterg contul de pe TPU primesc prea multe mesaje in inbox! Sau sa nu mai primesc mesaje! Ce safac va rog ajutati-ma cat mai repede!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Schimbă-ți setările la "Notificări" (în stânga)! În acest fel vei primi mult mai puține notificări pe mail.
Iar dacă tot nu vei fi mulțumit/ă, poți să ceri ștergerea contului, trimițând un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact.
Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in notificari si debifeaza solicitarea de a primi notificari pe email.Numai bine.